Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.
Délka 2 cm.
V krabičce.
zlaté náušnice 460/1000, háčky ze stříbra 950/1000
Pozn.: Mírně poškozeno.