.. - Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka 2,5 cm

V krabičce.

..
123266. Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:03:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč