.. - Náušnice, stříbro, 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,86 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
102867. Náušnice, stříbro, 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,86 g
Zbývá:9 dnů, 12 hodin
Konec dražby:04.10.2023 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 18.09.2023 7:51:52 5661