.. - Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123313. Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:42:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 18.09.2024 21:27:56 1252