.. - Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g

Čistota diamantů VS1.

..
126411. Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g
Zbývá:12 dnů, 19 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:47:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč