.. - Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g

Čistota diamantů VS1.

..
126411. Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:47:47
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč