.. - Náušnice s topazy 4,93 ct, akvamaríny 1,15 ct a tanzanity 0,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g

Hlavní kámen: 2 ks. Londýnský modrý topaz
Tvar: kulatý
Hmotnost: celkem 4,93 ct
Velikost kamene: 8 mm x 8 mm

Okolní kámen (1): 2 ks. Akvamarín
Tvar: radiant
Hmotnost: celkem 1,15 ct
Velikost kamene: 4 mm x 6 mm

Okolní kámen (2): 2 ks. Tanzanit
Tvar: kulatý
Hmotnost: celkem 0,08 ct
Velikost kamene: 2 mm x 2 mm

Materiál: 14kt. zlato
Typ zapínání: puzetka
Celková hmotnost: 2,10 g

doporučujeme zlato
..
153252. Náušnice s topazy 4,93 ct, akvamaríny 1,15 ct a tanzanity 0,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 06.01.2026 20:46:14 1610