.. - Náušnice s koraly, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,25 g

..
126393. Náušnice s koraly, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,25 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč