.. - Náušnice s diamanty 0.56 ct, onyxy a korály, bíle zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,09 g

Diamanty 0,56 ct

Barva H

Čistota VS1

Zdobeno onyxy a přírodními korály. Velmi atraktivní provedení.

Délka náušnic 4,5 cm.

..
116920. Náušnice s diamanty 0.56 ct, onyxy a korály, bíle zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,09 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč