.. - Naušnice s centrálními topazy 5 ct a diamanty 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g

Kov: 14 kt žluté zlato (razítko 14k)
Celkové rozměry každého kusu: 7 x 22 mm
Celková hmotnost: přibližně 2,14 gramů

Kámen: modrý topaz
Tvar: obdélníkový brus
7 x 9 mm
Smaragdový brus
2 x 2,50 ct, celkem 5,00 karátů
Barva: modrá

Diamanty
Karát: 8 x 0,005, celkem 0,04 ct
Brus: kulatý briliantový

zlato
..
153224. Naušnice s centrálními topazy 5 ct a diamanty 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč