.. - Náušnice s centrálními safíry 2,40 ct a diamanty 0,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g

Náušnice ze stříbra 925/1000.
Šperk s velmi elegantním designem.
- 2 safíry s osmiúhelníkovým briliantovým výbrusem, každý o hmotnosti 1,20 karátu.
Každý o celkové hmotnosti 2,40 karátu.
Difúzní tepelné zpracování.
40 diamantů s briliantovým výbrusem, každý o hmotnosti 0,01 karátu.
O celkové hmotnosti 0,40 karátu.
Korunka měří 9 mm x 6 mm.
Dodáváno v krásné krabičce.
Drahokamy se běžně upravují, aby se zvýraznila jejich barva a čistota, ale u tohoto šperku tomu tak není.

stříbro
..
153228. Náušnice s centrálními safíry 2,40 ct a diamanty 0,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč