.. - Naušnice s centrálními rubíny 1,20 ct a diamanty 0,36 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g

Náušnice z 925/1000 stříbra.
Ve středu náušnic se nacházejí 2 přírodní kameny rubino vyplněné sklem, každý o hmotnosti 0,60 karátu, s odhadovanou celkovou hmotností 1,20 karátu.
Obklopeny 36 kulatými brilianty o hmotnosti 0,01 karátu, jejichž celková hmotnost je odhadována na 0,36 karátu.
Celková hmotnost 1,79 gramu.

stříbro
..
153233. Naušnice s centrálními rubíny 1,20 ct a diamanty 0,36 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g
Zbývá:48 dnů, 13 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.01.2026 20:17:59 6021