.. - Náušnice s australským opálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,05 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116890. Náušnice s australským opálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,05 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč