.. - Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123294. Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč