.. - Náušnice, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "váhy", hrubá hmotnost 0,45 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123229. Náušnice, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "váhy", hrubá hmotnost 0,45 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (16.09.2024 11:17:10) 4598