.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm,  hrubá hmotnost 18,75 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123276. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm, hrubá hmotnost 18,75 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč