.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", průměr 6 cm, hrubá hmotnost 15,62 g

Průměr náramku 6 cm

..
129978. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", průměr 6 cm, hrubá hmotnost 15,62 g
Zbývá:8 dnů, 16 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč limit (22.11.2024 22:16:04) 5420
1 000 Kč 22.11.2024 19:08:20 5267