.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g

..
123285. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč