.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g

..
123330. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč