.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123295. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč