.. - Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123284. Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč