.. - Náramek z bílého zlata, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,90 g

Délka 20 cm.

..
116911. Náramek z bílého zlata, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,90 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč