MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
123280. Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
723
1 800 Kč
5661
1 700 Kč
627
1 600 Kč
10207
1 500 Kč
8462