.. - Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123280. Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč