MENU
Vstup do aukce
182. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
29. ledna 2026 od 20:00
236. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Umění 50. - 80. léta
12. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka náramku 17 cm. V krabičce.
> zpět na aukční výsledky
zlato
..
149809. Náramek se safíry 1,5 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,19 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
9 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
9 000 Kč
limit (03.12.2025 21:18:04)
2346
8 500 Kč
9420
8 000 Kč
limit (29.11.2025 18:18:42)
2346
7 500 Kč
881
7 000 Kč
4966
6 500 Kč
881
6 000 Kč
limit (21.11.2025 22:21:21)
4521
6 000 Kč
5420
5 500 Kč
limit (21.11.2025 17:04:14)
4521
5 000 Kč
limit (21.11.2025 17:04:13)
5420
3 400 Kč
limit (20.11.2025 19:38:02)
5420
3 300 Kč
9420
3 200 Kč
limit (20.11.2025 19:30:37)
5420
3 100 Kč
9420
3 000 Kč
limit (20.11.2025 15:05:57)
5420