.. - Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost zavřeného 5,5 cm, otevřený 7 cm.

V krabičce.

..
123268. Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g
Dražba ukončena:18.09.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč