.. - Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123302. Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč