MENU
Vstup do aukce
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
11. prosince 2024 od 20:00
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
12. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
4. prosince 2024 od 20:00
176. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. prosince 2024 od 20:00
177. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
8. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
123302. Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
19 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
19 000 Kč
266
18 000 Kč
limit (18.09.2024 21:09:28)
15031
18 000 Kč
266
17 000 Kč
limit (03.09.2024 7:38:15)
15031
16 000 Kč
5571
15 000 Kč
limit (02.09.2024 19:59:51)
15031
14 000 Kč
266
13 000 Kč
limit (02.09.2024 19:59:47)
15031
12 000 Kč
266
11 000 Kč
limit (02.09.2024 19:59:42)
15031
10 000 Kč
266
9 500 Kč
limit (02.09.2024 19:59:39)
15031
9 000 Kč
266
8 500 Kč
limit (02.09.2024 19:50:18)
15031
8 000 Kč
limit (02.09.2024 19:50:17)
266
4 300 Kč
limit (02.09.2024 9:52:09)
15031
4 200 Kč
9420
4 100 Kč
limit (01.09.2024 22:52:30)
15031
4 000 Kč
limit (01.09.2024 22:52:29)
5420
2 000 Kč
limit (01.09.2024 10:38:30)
5420
1 900 Kč
5571
1 800 Kč
15284
1 700 Kč
10207
1 600 Kč
266
1 500 Kč
12776