.. - Náramek s granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 18 cm, hrubá hmotnost 25,87 g

..
123261. Náramek s granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 18 cm, hrubá hmotnost 25,87 g
Dražba ukončena:18.09.2024 20:52:20
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč