.. - Náramek s diamanty 2,79 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,30 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 2,79 ct

Barva: fancy intense: yellow/orange

Čistota: VS - I

Délka náramku: 18 cm.

Přiložen certifikát IGI

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 5.500 - 6.700 €.

certifikát
..
123248. Náramek s diamanty 2,79 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,30 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:24 000 Kč