.. - Náramek s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,41 g

Karát: 0,64 ct
Barva: světle žlutá - hnědá
Čirost: VS - I1

Počet kamenů: 15
Velikost náramku: 16,5 cm

Pozn.: Přiložen certifikát AIG.

..
116887. Náramek s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,41 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:16:15
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč