.. - Náramek s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,24 g

Barva: světle žlutá - hnědá
Čirost: VS - I1

Počet kamenů: 15
Velikost náramku: 16,5 cm

Pozn.: Přiložen certifikát AIG.

..
116882. Náramek s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,24 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč