.. - Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123298. Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:28:28
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč