.. - Luxusní náramek s tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Hlavní kameny: Přírodní tanzanit
Brus: kulatý a hruška
Hmotnost: 15,80 ct (30 kamenů)
Barva: Modrá

Průhlednost: Průhledný

Kov: 14 kt růžové zlato

Puncováno.

Hmotnost: 12,03 g
Délka náramku: 17,5 cm

Stav: nový, nenošený

Odhad ceny dle znalce 10 000 - 11 000 Eur

..
107676. Luxusní náramek s tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,00 g
Dražba ukončena:17.12.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč