Vorona V. Orzághová

64887. Napůl žena

popis: Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole V. Orzághová 2016. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963
Narodila se v Praze. Studovala Střední průmyslovou školu oděvní v Praze a poté absolvovala soukromá studia malby a figurální kresby u ak. mal. Miroslava Pesche, MgA. Romana Hudziece a ak. mal. Richarda Nestlera. Ve své tvorbě se obrací k tématům nahoty, sexu, utrpení, ale i humoru. Uspořádala 12 samostatných výstav a množství dalších se účastnila. Tzv. malbou naživo překročila prostor ateliéru a v roli malířky, kterou ztvárnila v představení divadla Studio Hrdinů, ji přenesla na jeviště. Účastní se rovněž charitativních akcí. Na aukčním trhu se její díla objevují poprvé.

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč