MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Tisk, průměr 8 cm, rámováno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
9411. Napoleon Bonaparte
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
300 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
limit (12.04.2017 21:59:35)
2235
1 200 Kč
766
1 100 Kč
2235
1 000 Kč
limit (12.04.2017 21:17:51)
766
1 000 Kč
limit (12.04.2017 21:30:51)
766
900 Kč
2235
800 Kč
limit (12.04.2017 15:05:58)
766
800 Kč
limit (12.04.2017 15:05:59)
2235
400 Kč
766
300 Kč
2235