. - Napoleon Bonaparte

Tisk, průměr 8 cm, rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
9411. Napoleon Bonaparte
Dražba ukončena:12.04.2017 22:26:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč