.. - Náhrdelník ve tvaru lyry, zlato 585/1000, osazen 7 rubíny a 2 zirkony, délka 42 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,25 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123263. Náhrdelník ve tvaru lyry, zlato 585/1000, osazen 7 rubíny a 2 zirkony, délka 42 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,25 g
Dražba ukončena:18.09.2024 20:53:36
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč