.. - Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g

Jedinečný náhrdelník s velkou tahitskou kultivovanou perlou v přírodních tmavě zelených a černých měděných odstínech, tvar BQ, Ø 13,5 x 14 mm, se zapínáním a částmi ze stříbra 925 s puncovními značkami a 51 polodrahokamy černými spinely, kulatými broušenými, Ø 3 x 3,5 mm. Délka 43 cm.

Kov: stříbro 925°/oo s puncovními značkami.
1 tahitská perla BQ Ø 13,5x14 mm.
Kvalita: vynikající
Lesk: vynikající
Povrch: čistý, s přirozenými nedokonalostmi na zadní straně
Barva: přírodní tmavě zelená s odstíny černé a měděné
Původ perel: Francouzská Polynésie
Ústřice: Pinctada Margaritifera
Kameny: 51 polodrahokamů černých spinelů, kulaté, broušené, Ø 3x3,5 mm
Délka: 43 cm.

Dodáváno s krabičkou na šperky a certifikátem pravosti.

certifikát stříbro
..
153245. Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 900 Kč