.. - Náhrdelník s granáty, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 28,60 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka nahrdelniku 42 cm.

..
126409. Náhrdelník s granáty, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 28,60 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč