.. - Náhrdelník s diamanty 1,70 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 34,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Barva G-H, čistota VS1. Německo Berlín 1970-1980. Délka náhrdelníku v průměru cca 16 cm.

..
107734. Náhrdelník s diamanty 1,70 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 34,65 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:46 000 Kč