.. - Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamant 1,03 ct

Barva: I-J

Čistota: SI3

Délka řetízku: 46 cm

Přilžen certifikát GWLAB, v krabičce.

Stav: Nový, nenošený. Odhadovaná cena  7.200 - 8.400 €.

vydraženo certifikát
..
123339. Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč