.. - Náhrdelník s centrálním safírem 1,43 ct a diamanty 0,21 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g

Náhrdelník se závěsem z 18 karátového žlutého zlata; punc zlata je vyražen na šperku.
Délka náhrdelníku 45 cm.
Hmotnost šperku 2,11 gramů.
Safír broušený do tvaru slzy.
Rozměry 7 x 5 mm.
Lesklá průhledná modrá barva.
Hmotnost safíru 1,43 ct.
Tepelná difúzní úprava.
18 přírodních diamantů o celkové hmotnosti 0,21 karátu.

Briliantový kulatý brus.
Šperk vyrobený v Itálii neapolskými zlatníky z Borga.

doporučujeme zlato
..
153240. Náhrdelník s centrálním safírem 1,43 ct a diamanty 0,21 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:18:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč