Jiří Kafka - Na stopě

Olej na překližce, 28x42 cm. Signováno vpravo dole Kafka 6/2014 Rámováno.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84743. Na stopě
Dražba ukončena:02.10.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 02.10.2022 15:04:07 7859