Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Walter Peňa. Nerámováno.
Pozn.: Obraz pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1988
Narodil se v Meridě ve Venezuele. Ve své tvorbě rád experimentuje, používá například plodiny, které ho v jeho domovině obklopovaly, jako je káva a kakao. Poslední čtyři roky žije a pracuje v Praze.