Walter Peňa

60875. My Marilyn Monroe

popis: Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Walter Peňa. Nerámováno.

Pozn.: Obraz pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1988
Narodil se v Meridě ve Venezuele. Ve své tvorbě rád experimentuje, používá například plodiny, které ho v jeho domovině obklopovaly, jako je káva a kakao. Poslední čtyři roky žije a pracuje v Praze.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:56:56

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč