.. - Mosazné stolní hodiny

Mosaz a plexisklo, výška 12 cm. Značeno Bentime?

Pozn.: Bez záruky chodu, mírně poškozeno.

..
112448. Mosazné stolní hodiny
Dražba ukončena:03.03.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.03.2024 18:31:33 3889
500 Kč 26.02.2024 7:56:54 7987