signatura nečitelná - Montfort

Akvarel, 28x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 47. Rám, pasparta, sklo.

signatura nečitelná
19536. Montfort
Dražba ukončena:25.04.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč