. - Modlitba

Kresba a rukopis, 16x9 cm, signováno vpravo dole Vojtěch Kotiara 1787, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

.
9406. Modlitba
Dražba ukončena:12.04.2017 22:21:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 12.04.2017 22:08:56 1564
300 Kč 06.04.2017 11:22:37 882