.

9406. Modlitba

popis: Kresba a rukopis, 16x9 cm, signováno vpravo dole Vojtěch Kotiara 1787, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 12.04.2017 22:21:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 12.04.2017 22:08:56 1564
300 Kč 06.04.2017 11:22:37 882