nesignováno

38989. Mlýn

popis: Olej na plátně. 60x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 12.12.2019 22:17:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 02.12.2019 18:29:20 2559