Luu Šmídová - Mladá Marylin

Akryl na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

71780. Mladá Marylin
Dražba ukončena:27.01.2022 21:41:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč