Kniha, Vydal Frederic Pust, Řím, v roce 1910. Šířka knižního bloku je 7 cm. Celokožená tlačená zlacená bohatě zdobená vazba, zlatá ořízka. Psáno latinsky. Rozměry 36x27 cm. Pozn.: Vazba mírně poškozena.