. - Missale Cisterriense

Kniha, 30x23 cm. Datováno 1890. Celokožená vazba s mosazným kováním.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
21933. Missale Cisterriense
Dražba ukončena:19.09.2018 22:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč