.

301470. Miska, stříbro 925/1000, značeno platným puncem S - 61, čistá hmotnost 72g

popis: Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2019 20:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 09.10.2019 17:26:00 4966
700 Kč 08.10.2019 13:04:13 831