.

59103. Mísa se skleněnou výplní, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 779,70 g

popis: Průměr 26 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč